rhdr

złamany pendrive odzyskiwanie danych Darmowe narzędzia dla Android Data Recovery

Jeśli chcesz odzyskać utracone pliki na urządzeniach z systemem Android, musisz znaleźć odpowiednie oprogramowanie. Na szczęście istnieje kilka darmowych opcji do wyboru. Wśród nich są Recoverit, MyJad i 7-Data. Będziesz musiał zdecydować, który z nich jest odpowiednim wyborem dla Twoich potrzeb.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Jeśli straciłeś dane na telefonie z Androidem, potrzebujesz narzędzia, które może je odzyskać. Na szczęście istnieje wiele darmowych opcji, w tym niektóre, które działają z systemem operacyjnym urządzenia. Narzędzia te znajdą utracone pliki i odzyskają usunięte pliki, nawet jeśli zostały przypadkowo usunięte. Nie tylko działają one na telefonach z systemem Android, ale mogą również odzyskać pliki z kart SD.

Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać usunięte zdjęcia, teksty, dzienniki połączeń, muzykę, dokumenty i filmy. Narzędzia te mogą nawet odzyskać zdjęcia i filmy z karty SD. I, działają na każdym urządzeniu z systemem Android, czy to Samsung Galaxy, LG Galaxy, lub HTC. Ale, są pewne wady tych narzędzi, zbyt. Po pierwsze, wymagają one rootowania urządzenia z systemem Android.

Po pomyślnym zainstalowaniu oprogramowania musisz podłączyć telefon z Androidem do komputera. Możesz to zrobić za pomocą kabla USB. Następnie upewnij się, że włączyłeś debugowanie USB na swoim urządzeniu.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android pozwala użytkownikom odzyskać utracone dane z karty SD. Oferuje również narzędzia do przywracania utraconych wiadomości e-mail. Po pobraniu oprogramowania możesz wykonać kilka prostych kroków, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Najpierw podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Po tym włącz tryb „Mass Storage” w telefonie. Może być również konieczne rootowanie urządzenia, jeśli nie jest ono w stanie rootable.

Recoverit jest wysoce wydajnym oprogramowaniem do odzyskiwania plików, które jest w stanie odzyskać większość typów plików z twojego urządzenia. Co więcej, umożliwia użytkownikom podgląd plików przed ich zeskanowaniem. To czyni go idealnym w sytuacjach awaryjnych. Program jest łatwy w instalacji i wykorzystuje procedurę jednego kliknięcia.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android obsługuje różne urządzenia i działa na wszystkich wersjach systemu Android. Odzyskuje pliki zarówno z wewnętrznych, jak i zewnętrznych urządzeń pamięci masowej. Może odzyskać zdjęcia, filmy, dokumenty i inne rodzaje mediów. Oprogramowanie umożliwia również użytkownikom odzyskanie wiadomości i historii połączeń. Co więcej, może nawet odzyskać dane z kart SD.

MyJad

MyJad Android Data Recovery to darmowe narzędzie, które pomoże odzyskać dane z każdego urządzenia z systemem Android, w tym smartfonów i kart SD. Jest kompatybilne z większością głównych producentów, w tym Samsungiem, HTC, LG, Sony i Motorolą. Działanie programu polega na pobraniu na komputer oprogramowania, które przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu brakujących plików.

Główną zaletą tej aplikacji jest jej kompatybilność z większością urządzeń z systemem Android, a jej możliwość podglądu usuniętych plików przed ich przywróceniem jest świetną funkcją. Pozwala również usunąć wszelkie pliki, których nie chcesz przywrócić, więc możesz zachować tylko te, które chcesz. To również skanuje swoje urządzenie w mniej niż godzinę i jest łatwy w użyciu.

MyJad Android Data Recovery jest bezpłatny do pobrania i może pracować na urządzeniach z systemem Android, które są podłączone do komputera. Po pobraniu programu możesz przeskanować swoje urządzenie w poszukiwaniu plików, używając znaczników wyboru, aby wskazać, które typy plików są możliwe do odzyskania. Następnie można wybrać pliki, które chcesz odzyskać i wybrać format i lokalizację dla nich.

Jad Android Data Recovery działa z ponad 6000 różnych urządzeń i OS Android, co czyni go wszechstronnym i potężnym narzędziem do odzyskiwania utraconych danych. Posiada zdolność do odzyskiwania utraconych danych z kart SD Androida i wewnętrznej pamięci masowej. Działa również na wielu popularnych smartfonach z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S7 – S22 i HTC Galaxy S7.

7-Data

7-Data Android data recovery to program stworzony specjalnie dla użytkowników systemu Android, którzy utracili swoje dane. Oprogramowanie może odzyskać wiele różnych formatów, w tym zdjęcia i filmy. Użytkownicy mogą korzystać z tego oprogramowania, aby przywrócić swoje dane i odzyskać dostęp do swoich wspomnień. Bezpłatny okres próbny pozwala na odzyskanie do 1 TB danych.

Oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma wersjami systemu operacyjnego Android. Obsługuje również wielu producentów urządzeń i różne formaty plików. Dlatego jest to doskonały wybór dla osób, które utraciły dane na swoim urządzeniu z systemem Android. Oprócz telefonów komórkowych, może również odzyskać dane z tabletów, pudełek telewizyjnych i innych cyfrowych urządzeń multimedialnych.

Po pobraniu oprogramowania, podłącz urządzenie do komputera i wybierz „odzyskać usunięte pliki”. Oprogramowanie przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu usuniętych plików i wybierze najbardziej odpowiedni folder lokalny do przywrócenia usuniętych plików. Może odzyskać pliki zarówno z wewnętrznej pamięci masowej, jak i kart pamięci. Oprogramowanie zawiera również prosty filtr, aby zawęzić wyniki do mniejszego zestawu plików.

Interfejs użytkownika programu jest bardzo łatwy w obsłudze. Posiada ikony dla wszystkich czterech metod odzyskiwania i jest dobrze zorganizowany. Na głównym ekranie wyświetlane są systemy plików. Można je rozwinąć, aby zobaczyć podfoldery. Nazwa każdego pliku, rozmiar i czas modyfikacji są wymienione. Można wyświetlić podgląd każdego pliku przez dwukrotne kliknięcie na nim. Gdy jesteś zadowolony z wyników, wystarczy kliknąć przycisk Zapisz, aby rozpocząć proces odzyskiwania. Możesz również użyć przycisków na górze, aby wyszukać konkretny plik, znaleźć inny plik lub wybrać wszystkie.

Wiertło tarczowe

Jeśli usunąłeś lub straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz teraz odzyskać swoje pliki za pomocą Disk Drill. Może pracować zarówno z zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi urządzeniami z systemem Android i obsługuje wiele typów pamięci masowej. To potężne oprogramowanie może odzyskać utracone zdjęcia, filmy, dokumenty i inne. Istnieją trzy proste kroki, które należy wykonać podczas korzystania z Disk Drill.

Najpierw powinieneś włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z systemem Android. Aby włączyć debugowanie USB, otwórz Ustawienia>Obecnie telefon>Build Number. Następnie dotknij Build Number siedem razy szybko. Zostaniesz poproszony o wejście do trybu deweloperskiego. Po wejściu w tryb deweloperski, będziesz musiał zaznaczyć debugowanie USB w dolnej części ekranu.

Po zainstalowaniu możesz rozpocząć skanowanie urządzenia w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych plików. Możesz filtrować pliki według typu, daty i lokalizacji. Można nawet wyświetlić ich podgląd. To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest bardzo elastyczny, i ma wielki wskaźnik odzysku. Byłem w stanie odzyskać 244 MB plików graficznych z Disk Drill w mniej niż minutę. A ponieważ jest tak łatwy w użyciu, nawet osoby bez wiedzy technicznej mogą go używać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Disk Drill for Android ma dużą liczbę dodatkowych narzędzi zaprojektowanych w celu ochrony ważnych danych i utrzymania urządzeń pamięci masowej w porządku. Na przykład jego wyszukiwarka zduplikowanych plików może znaleźć zduplikowane zdjęcia na karcie SD Androida. Pozwala usunąć zduplikowane zdjęcia i zwolnić cenne miejsce w pamięci masowej. Chociaż najlepiej nadaje się dla użytkowników komputerów Mac, Disk Drill do odzyskiwania danych Android może być bardzo przydatny również dla użytkowników systemu Windows.

AirMore

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z androida AirMore pozwala na odzyskanie danych w wielu sytuacjach. Program działa na wszystkich głównych urządzeniach z systemem Android i obsługuje wiele formatów plików. Może odzyskać kontakty, pliki multimedialne, historię połączeń, dokumenty i inne. Posiada prosty, trzyetapowy proces odzyskiwania danych. Pozwala również na podgląd danych przed zakończeniem procesu odzyskiwania.

Użytkownicy przekonają się, że oprogramowanie jest łatwe w użyciu i ma przyjazny interfejs. Ma wszystkie narzędzia niezbędne do odzyskania utraconych danych i jest całkowicie bezpłatny do pobrania i użycia. Innym dobrym wyborem jest oprogramowanie do odzyskiwania danych MiniTool. To oprogramowanie ma silną reputację w zakresie odzyskiwania danych w szybki i łatwy sposób. Działa na urządzeniach z systemem Android i kartach SD i jest bardzo bezpieczny.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje wiele systemów operacyjnych Android, w tym Marshmallow, Nougat, Lollipop i Jelly Bean. Ponadto jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi urządzeniami mobilnymi, w tym iPhone’ami i iPadami. Potężny algorytm oprogramowania i interfejs użytkownika sprawiają, że jest on łatwy w użyciu nawet dla początkujących.

Apeaksoft

Apeaksoft Android Data Recovery to potężne narzędzie, które pomaga przywrócić utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android. Program obsługuje wiele popularnych marek Androida i systemów operacyjnych. Może tworzyć kopie zapasowe danych i przywracać je na komputer. Pozwala również wybrać, które dane mają zostać przywrócone i wyświetlić podgląd usuniętych plików.

To oprogramowanie do odzyskiwania danych jest kompatybilne z ponad 5000 urządzeń z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki i utracone dane bez uszkodzenia urządzeń. Może nawet wykonać kopię zapasową telefonu z Androidem przed przywróceniem go. Jest łatwy w użyciu i potwierdza, że bezpiecznie odzyska dane. Zapewnia również podgląd odzyskanych danych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko jest bezpieczne przed przywróceniem go.

Jest w 100% bezpieczny, wolny od wirusów i nie pozostawia bałaganu na Twoim urządzeniu. Jest również dostarczany z aktualizacjami i wsparciem technicznym przez całe życie. Możesz wyświetlić podgląd procesu odzyskiwania danych w czasie rzeczywistym i ręcznie wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

By akte